Друк журналів

друк журналів

Основним напрямком нашої діяльності є друк журнальної продукції. На даний момент друкуємо велику кількість періодичних журналів на різну тематику: дитячі, релігійні, спеціалізовані, комерційні. Окрім періодики друкуємо велику кількість каталогів продукції різних виробничих фірм.

Ми забезпечені всім необхідним обладнанням для друку повноколірних журналів найвищої якості. Найбільш популярні формати А-4, А-5, але залежно від побажань замовника, можуть розглядатися інші варіанти. Зшивка журналів скобою відбувається на автоматизованому листопідбірному комплексі. Можливе виготовлення журналу з різною кількістю сторінок – від невеликої брошури до об’ємного видання.

Технологія нашого виробництва дозволяє скріплювати журнальну продукцію за допомогою скоби або на термобіндері. Журнали друкуються на крейдованому папері, блок щільністю від 80 до 150 гр/м, обкладинка-200-350 гр/м. Обкладинка ламінується матовою або глянцевою плівкою за побажанням замовника.

Друкуємо:

  • журнали;
  • каталоги продукції;
  • періодичні видання;
  • брошури;

Види скріплень

  • на скоби;
  • термоклейове;
  • на пружину;
  • прошиття зошитів ниткою.

Друк журнальної продукції на сучасному обладнанні

Незважаючи на розвиток інтернету як джерела інформації, журнали не втрачають свою популярність. З кожним роком на ринку з'являються нові видання, популярні і спеціалізовані, платні і безкоштовні. Тому користується попитом і друк журналів - одна з послуг нашої друкарні. Ми також виконуємо друк брошур та інших багатосторінкових видань потрібними Вам тиражами. Особливо популярні останнім часом корпоративні видання, а також безкоштовні рекламно-інформаційні журнали, методичні посібники для учнів і студентів. Ми готові надрукувати журнали будь-якої тематики потрібного вам формату.
Особливість журналів полягає в їх періодичності, ось чому так важливо знайти надійного партнера, який буде регулярно видавати тираж з незмінною якістю. Не останню роль відіграє і питання ціни: витрати на друк журналу закладаються в його вартість, ціна видання (якщо журнал платний) впливає на вибір кінцевого споживача, а ціна реклами (якщо журнал безкоштовний) - на рішення рекламодавця. Втім, ніхто не хоче витрачати більше, якщо є більш вигідні пропозиції, тому ми пропонуємо своїм замовникам доступні ціни і відмінний сервіс, в тому числі і доставку готового тиражу до вашого офісу у Львові.
Варто сказати, що не кожна друкарня володіє достатніми потужностями, щоб видавати періодичні видання великими тиражами. Ми виконуємо друк журналів на автоматичних офсетних верстатах, які забезпечують високу точність передачі кольору на різних типах паперу. Готові листи склеюються за допомогою термоклею, надаючи журналам звичний акуратний вигляд. Друк брошур здійснюється за тим же принципом, відмінності можуть бути тільки в кольоровості друку і матеріалі для обкладинки. Варто відзначити, що друк поліграфічної продукції - автоматизований процес, тому займає мінімум часу, дозволяючи оперативно виготовляти навіть великі тиражі.
Щоб надати журналу красивий глянець, можна використовувати спеціальний лак. УФ-лак або ВД-лак зробить обкладинку журналу не тільки більш красивою і привабливою, але і більш стійкої до зносу і стирання фарби, що важливо для журналів, які зазвичай мають довгий життєвий цикл. Ми пропонуємо Вам професійний друк журналів як глянцевих, так і наукових, корпоративних і рекламних, а також друк методичних посібників. Незалежно від формату та тиражу, ви можете розраховувати на професіоналізм та уважне ставлення наших співробітників.

Експрес друк львів лого

Copyright © 2014-2024. Експрес-друк, друкарня Львів. Вся поліграфія.

м.Львів, вул. Городоцька 128а,
3 пов.
067 495 6924
067 495 6923
замовлення друку львів 073 432 4247
093 082 6046
замовлення друку у львовіЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.