Друк етикеток

Виконуємо терміновий друк етикетки на самоклейці, папері, картоні в довільному розмірі та кількості, а також плотерну порізку, фігурну висічку, ламінацію.

Друк на етикетковому, крейдованому та офсетному папері

Друкуємо на етикетковому, крейдованому та офсетному папері

Друк на самоклеючому папері та плівці

Друкуємо на самоклеючому папері та плівці

Друк картонної етикетки

Друкуємо картонну етикетку

Друк бірок

Друкуємо бірки

Додаткові послуги для оздоблення етикеток

  • Плотерна порізка
  • Фігурна висічка
  • Ламінація
  • Лакування
  • Перфорація
  • Біговка,скруглення кутів,отвір.

Друк етикетки - це та область, де ми завжди зможемо запропонувати найпривабливіше рішення!

Етикетка - це обличчя товару

Ваш товар не вміє розмовляти. Не може підморгнути покупцеві, здивованому вибором. Він сам не зістрибне з полиці в продуктовий візок. Як же вашому товару заявити про свою винятковість? Дуже просто - за допомогою етикетки.

Друк етикеток на сучасному обладнанні

Сьогодні друк етикеток - один з найбільш перспективних напрямків рекламної поліграфії. Це універсальний рекламоносій, який допомагає донести інформацію про товар і виділити його для споживачів. Виготовлення етикеток - затребуваний сегмент рекламної індустрії.
Для компанії Експрес-друк виготовлення етикеток різного типу та рівня складності є важливим напрямком діяльності. Ми забезпечуємо вагомий відсоток львівського ринку етикетки.

Виготовлення етикеток - справа професіоналів

Ви хочете просто замовити етикетку або, все ж, побачити результат? Виготовлення етикеток - трудомісткий, високотехнологічний процес, що вимагає професіоналізму, креативності та, звичайно, наявності ультрасучасного обладнання.
У компанії Експрес-друк всі ці характеристики присутні в повній мірі. Для нас виготовлення етикеток особливе мистецтво, в якому ми щодня вдосконалюємося. Для наших клієнтів ця продукція - можливість ефективного просування товару. Замовити етикетки в друкарні Експрес-друк - правильний крок у бік впізнаваності вашої продукції.

Технології & Оригінальність

Наша друкарня популярна серед клієнтів у Львові. Якщо вам необхідно надрукувати етикетки - звертайтеся до нас. Виготовлення етикеток - процес, що відбувається із застосуванням новітніх друкарських технологій: ротаційного, трафаретного, офсетного, високого, глибокого, флексодруку та їх комбінацій. Перфорація, ламінування, гаряче і холодне тиснення фольгою - ми застосовуємо традиційні технології друку етикеток і розробляємо свої власні. Крім того, наша друкарня може забезпечити виготовлення етикеток з персоналізацією або кодуванням.

Ми впевнені в собі. Наші клієнти - кілька десятків львівських компаній - впевнені в нас. Адже виготовлення етикеток - це та область, де ми завжди зможе запропонувати найпривабливіше рішення!

Переваги роботи з нами

Якщо ви хочете не просто виготовити етикетки, а отримати конкретний результат - наша друкарня саме те, що вам потрібно. На нашому підприємстві виготовлення етикеток виконують кваліфіковані і професійні творчі співробітники, які використовують найсучасніше обладнання. Можливо також вас зацікавлять наклейки.
У нас ви можете оформити замовлення на друк етикеток та отримати продукцію високої якості, яка дозволить успішно просувати ваш товар. Замовити виготовлення етикетки в Експрес-друк Львів - значить зробити правильний вибір на користь ефективної реклами та впізнаваності бренду.

Експрес друк львів лого

Copyright © 2014-2024. Експрес-друк, друкарня Львів. Вся поліграфія.

м.Львів, вул. Городоцька 128а,
3 пов.
067 495 6924
067 495 6923
замовлення друку львів 073 432 4247
093 082 6046
замовлення друку у львовіЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.