Друк етикеток

друк етикетки

Друкуємо

 • листову етикетку
 • бірки на одяг
 • цінники
 • етикетку на картоні
 • самоклеючі етикетки.

Додаткові послуги для оздоблення етикеток

 • покриття суцільним захисним або УФ лаком
 • вибірковий УФ
 • ламінація
 • тиснення золотом
 • конгревне тиснення
 • фігурна висічка.

Друк етикетки - це та область, де ми завжди зможемо запропонувати найпривабливіше рішення!

Етикетка - це обличчя товару

Ваш товар не вміє розмовляти. Не може підморгнути покупцеві, здивованому вибором. Він сам не зістрибне з полиці в продуктовий візок. Як же вашому товару заявити про свою винятковість? Дуже просто - за допомогою етикетки.

Друк етикеток на сучасному обладнанні

Сьогодні друк етикеток - один з найбільш перспективних напрямків рекламної поліграфії. Це універсальний рекламоносій, який допомагає донести інформацію про товар і виділити його для споживачів. Виготовлення етикеток - затребуваний сегмент рекламної індустрії.
Для компанії Експрес-друк виготовлення етикеток різного типу та рівня складності є важливим напрямком діяльності. Ми забезпечуємо вагомий відсоток львівського ринку етикетки.

Виготовлення етикеток - справа професіоналів

Ви хочете просто замовити етикетку або, все ж, побачити результат? Виготовлення етикеток - трудомісткий, високотехнологічний процес, що вимагає професіоналізму, креативності та, звичайно, наявності ультрасучасного обладнання.
У компанії Експрес-друк всі ці характеристики присутні в повній мірі. Для нас виготовлення етикеток особливе мистецтво, в якому ми щодня вдосконалюємося. Для наших клієнтів ця продукція - можливість ефективного просування товару. Замовити етикетки в друкарні Експрес-друк - правильний крок у бік впізнаваності вашої продукції.

Технології & Оригінальність

Наша друкарня популярна серед клієнтів у Львові. Якщо вам необхідно надрукувати етикетки - звертайтеся до нас. Виготовлення етикеток - процес, що відбувається із застосуванням новітніх друкарських технологій: ротаційного, трафаретного, офсетного, високого, глибокого, флексодруку та їх комбінацій. Перфорація, ламінування, гаряче і холодне тиснення фольгою - ми застосовуємо традиційні технології друку етикеток і розробляємо свої власні. Крім того, наша друкарня може забезпечити виготовлення етикеток з персоналізацією або кодуванням.

Ми впевнені в собі. Наші клієнти - кілька десятків львівських компаній - впевнені в нас. Адже виготовлення етикеток - це та область, де ми завжди зможе запропонувати найпривабливіше рішення!

Переваги роботи з нами

Якщо ви хочете не просто виготовити етикетки, а отримати конкретний результат - наша друкарня саме те, що вам потрібно. На нашому підприємстві виготовлення етикеток виконують кваліфіковані і професійні творчі співробітники, які використовують найсучасніше обладнання.
У нас ви можете оформити замовлення на друк етикеток та отримати продукцію високої якості, яка дозволить успішно просувати ваш товар. Замовити виготовлення етикетки в Експрес-друк - значить зробити правильний вибір на користь ефективної реклами та впізнаваності бренду.

Copyright © 2014-2018. Експрес-друк, друкарня Львів. Вся поліграфія.

м.Львів, вул. Б. Хмельницького, 106,
оф. 309
067 495 6924
067 495 6923
093 725 3356
093 082 6046
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  


Створення, просування сайту PBB-дизайн